o mnie spis wędrówek galeria polecam
kontakt

Do czasu umieszczałem zdjęcia w sieci. Obecnie niemal wszystkie znajdują się na moim własnym serwerze.
Galeria jako taka z braku czasu nie jest narazie planowana, oczywiście nie licząc galerii kolejowej. Zdjęcia są umieszczane bezpośrednio w relacjach, gdzie stanowią do nich ilustrację.

Z uwagi na "dobrą zmianę", która miała miejsce również w albumach połkniętej niegdyś przez Googla Picasy, a która to zmiana skutkuje znacznymi utrudnieniami w udostępnianiu zdjęć, a także ingerencją w prywatność, zrezygnowałem z linkowania umieszczonych tam wcześniej albumów. Zwłaszcza że odkąd żarłoczna działalność molocha z Mountain View przestała mi się podobać, niczego nowego tam nie publikuję, a większość moich zdjęć i tak znajdziesz w relacjach z podróży i Lokomotywowni.
Chrzanić googla! :-p

Aktualizacja: nastąpiła całkowita wyprowadzka zdjęć z gugla. Wszystkie publikowane, są już umieszczone na moim serwerze i tam też prowadzą linki do nich z wszelkich moich publikacji. Albumy znajdujące się dotąd na koncie gugla ulegną likwidacji.

Tu znajdziesz kilka skanowanych zdjęć z epoki analogowej, które odzwierciedlają malutki fragment mojej lotniczej pasji.
Chwilowo niedostępne

Tu znajdziesz coś, co mając dystans wobec swojej twórczości, pozwoliłem sobie wziąć w cudzysłów. Zdjęcia również z epoki analogowej, nietknięte myszką photoshopa ;-)
Chwilowo niedostępne

Jeżeli interesują Cię kolejowe klimaty zapraszam do Lokomotywowni. Znajdziesz tam zdjęcia kolejowego taboru oraz obiektów związanych z kolejową infrastrukturą, a także filmy o tematyce kolejowej.